רפואת תדרים ומכשיר הפיזיוסקן

רפואת העתיד ללא ספק תתבסס על רפואת תדרים. כבר כיום ישנם מחקרים רבים בנושא, והידע שלנו גובר עם השנים. על מה מדובר בעצם?

ההסתכלות של הפיסיקה המודרנית מזכירה את הגישה של הרפואה הסינית. שניהם מתארים את הגוף כשילוב של חומר, אנרגיה שנוצרת ע"י הגוף וגם מפעילה אותו ואשר נושאת מידע שמשפיע על פעילות הגוף. הרפואה הסינית עובדת על האנרגיה, ואילו רפואת התדרים פועלת בעיקר על המידע.

הביופיסיקה מלמדת שכל אורגניזם חי פולט גלים אלקטרומגנטים וקוליים רבים. ישנם גם חוקרים שמדברים על תופעות של גלים סקלריים, שמתווספים לשדות האלקטרומגנטיים המוכרים.

מה מקורם של הגלים האלו?

1. הדנ"א, חוקרים מהמדרגה הראשונה כגון פופ וגורוביץ' גילו בשנות השמונים שה DNA פולט ביופוטונים שהתדרים שלהם נמצאים בתחום האינפא אדום והאולטרה סגול ויש להם קוהרנטיות ברמה של קרן לייזר.

2. בקרום התא ישנן מולקולות הפועלות כננו משאבות והן מהוות מקור לויברציות ספציפיות.

3. בתוך המוח, ישנם תאי עצב ותאי גליה, היוצרים שדות אלקטרומגנטיים בפולסים.

בנוסף, ישנן תופעות תהודה בין תאים, בין איברים ובין מערכות איברים, ובינם לבין הסביבה.

התדרים בתחום הצלילים, משחקים תפקיד חשוב ביותר, ורקמות החיבור שלנו רגישות מאוד לתדרי צליל הנמוכים מרמות השמע, אלו של מתחת ל 20 הרץ.

חשוב לציין גם שלמים יש תפקיד מכריע בתופעות אלו של תהודה. בזכות נוכחותם, מתאפשרת תקשורת הרמונית בתוך הגוף. המים מעבירים את המידע באופן מובנה ומדויק לכל חלקי הגוף.

לפיכך, לכל איבר, רקמה או תא על פי גודלם וצורתם, יש תדר משוקלל ספציפי לו, שיכול לגרום בו לאפקט של תהודה בהשפעת סיגנלים פנימיים או חיצוניים לגוף.

תהודה זו פועלת גם על התדרים המקוריים, וגם על ההרמוניות שלהם. גם שכבות קליפת המוח קולטות את המידע התדרי הזה דרך הקולטנים תחושתיים שנמצאים בגידים ובשרירים.

מכשיר הפיזיוסקן יודע לשלוח לגוף דרך האוזניות תדרים המשוקללים לאיברים ספציפיים (לפי החלטת המטפל). אותם התדרים גורמים לתהודה ע"י האיבר, והמכשיר יכול לקלוט את התדרים ההרמוניים שמועברים מהאיבר דרך קליפת המוח לאוזניים.

מכשיר הפיזיוסקן יכול לקלוט ולבצע אנליזה של הגלים המשודרים ע"י הגוף והמועברים ע"י המוח בזכות בורר תדרים שנמצא בו. הוא מסוגל לסנן רעשים סביבתיים, ולהתמקד באינפורציה מהגוף. בנוסף, הוא גם יכול לשלוח גם קול אל הגוף, המכיל מידע תדרי.

המכשיר מקליט את הסיגנלים ומשווה אותם לבסיס הנתונים הנמצא במחשב המחובר למכשיר. החישוב מבוסס על פיזיקה קוואנטית, והתיאוריה נקראת בספרות NLS*

המכשיר יודע גם לייצר תדרים ספציפיים המיועדים לטיפול. הנסיון מלמד ששימוש בתדרים לטיפול (מטה-תהודה) מאפשר לאזן הפרעה אנרגטית שהוא המקור של התופעות הסימטומטיות בגוף.

לכל אלמנט בגוף, בין אם מדובר במערכת שלמה (כמו מערכת עיכול וכו,), איברי הגוף (כמו מעיים, כבד וכו'), והתאים של אותם האיברים, יש את היכולת לחידוש עצמי, איזון עצמי ותיקון עצמי. זו היכולת של מערכת לחדש את עצמה ולשמור על המבנה והתפקוד שלה למרות השינויים במרכיבים הפנימיים, ולחוסר היציבות האנטרופית בסביבה החיצונית למערכת.

מכשיר הפיזיוסקן משפיע על הגוף ברמת המידע, תומך ביכולת של הגוף לחדש ולתקן את עצמו ע"י החזרת התדרים של הגוף למצבם המקורי.

מחקרים רבים נעשו ברוסיה בתקופת המלחמה הקרה, ולאחר נפילת הקומוניזם גם בעולם המערבי. כמות מידע עצומה נחקרה לגבי חתימת התדר הספציפית של כל איבר ומערכת, ואפילו ברמת ה DNA. כמו כן, נאסף מידע רב לגבי תדרים ספציפיים של חיידקים, וירוסים וכן תגובת האיברים למחלות ספציפיות. מידע זה מאפשר למכשיר לזהות ולטפל במגוון רחב מאוד של הפרעות שבאות לביטוי במחלות. ברפואת תדרים, מטפלים ברמת המידע שגורם להפרעה, ולא לסימפטום שנובע מהמימוש הפיזי של ההפרעה.

NLS – Non Linear System*