(36) וויילד אואט – Wild Oat

(36) וויילד אואט - Wild Oat

תמצית זו מיועדת לאנשים שאינם מוצאים את הכיוון המקצועי בחייהם. לרוב אנשים אלה בעלי כישורים ושאפתניים ללא כיוון ברור. אנשים שקשה להם ללכת עם הזרם, או לעסוק בתחומים " נורמאליים" . בשל כישוריהם ורעיונות הרבים הם נכנסים למצב של " מרוב יער לא רואים עצים" . תופעה כזו יכולה להתרחש גם בתקופה הנקראת " אמצע החיים" כאשר האדם רכש ניסיון במספר תחומים וכן כאשר אופציות רבות מונחות בפני האדם.

לרוב אנשים אלה אינטליגנטיים מעל הממוצע, בעלי כושר לימוד ומיומנות להצלחה. הם שאפתניים ובעלי גישות לא שגרתיות למימוש מטרותיהם, ויחד עם זאת הם לא מאושרים , חשים תחושה מתמדת של תלושים מהחיים. כשהם מגיעים למימוש מטרתם תרים מיד לחיפוש הדבר הבא . מבחינה חברתית הם מתפשרים על חברויות בשל היותם אינטליגנטים מהממוצע ולכן תחושת התסכול מלווה אותם לאורך זמן.

השימוש בתמצית זו תאפשר לאדם בהירות מחשבתית ואפשרות שיהיה קשוב יותר לאינטואיציה והנחייה רוחנית שתנתב אותו למימוש המטלה הרוחנית שבא לממש. השימוש בתמצית תעזור לאדם להבהיר את מטרתו להגיע להחלטה הנכונה, ולמצוא את מקומם האמיתי. הוא יחוש בטוח ורגוע יותר בהחלטות , יאפשר לראות את החזון באופן ברור לגבי העתיד ויהיה קשוב יותר להדרכה הרוחנית הגבוהה.

תופעה זו יכולה להתרחש אצל אנשים " המסרבים להתבגר" כאשר שלב ההתבגרות מתעכב.

 

יחידת מידה: