סינרג'י מסטר בלנד שלוס

סינרג'י מסטר בלנד שלוס

סינרג'י מסטר בלנד היא תערובת שכולה שמנים אתריים ומשמשת בעיקר לטיפול במחלות חורף, וכן לשחרור ולהקלה על כאבי שרירים (עיסוי כשהוא מהול בשמן בסיס). מיד בסימפטומים הראשונים של התקררות או שפעת כגון גודש באף, כאב גרון, נזלת, כאבי שרירים, כאבי ראש הקשורים להתקררות סינרג'י מסטר בלנד מקל על דרכי הנשימה, מחטא את האף והגרון מוירוסים וחיידקים וומשפר את ההרגשה הכללית.

סינרג'י מסטר בלנד- דרכי שימוש :

1. פיזור באויר החדר באמצעות מבער או מכשיר אדים, לחיטוי האויר, טיפול ומניעת הדבקה 2. בעיסוי של בית החזה והגב: מערבבים 3 טיפות של סינרג'י מסטר בלנד בכף שמן צמחי כמו שמן שקדים או שמן זית, וזה מקל על הנשימה ופועל כנגד הגורם למחלה 3. בלקיחה פנימית, 3 טיפות סינרג'י בכפית דבש, עם חצי כוס מים 3 פעמים ביום.

מרכיבים של סינרג'י מסטר בלנד:

שמנים אתריים של קוריאנדר (כוסברה), רוזמרין, בזיליקום, תימין אדום, אקליפטוס, קרדמון (הל), מנטה ולבנדר. שמן אתרי קוריאנדר (כוסברה) – אנטי בקטריאלי, אנטי ויראלי, נוגד כאב ומחזק כללי לגוף. שמן אתרי רוזמרין – מחזק, מכייח, מחזק יצירת רירית על מנת לנקות את דרכי הנשימה, מקל על שיעול יבש, ואף הוא אנטי בקטריאלי חזק, במיוחד כנגד סטפילוקוקוס אוראוס וסטרפטוקוקוס A. טוב במקרים של התקררויות, ברונכיטיס וסינוסיטיס ומצויין כנגד פטרת בגוף. שמן אתרי בזיליקום – נוגד סטרס ועייפות, נוגד התכווצויות (בדרכי הנשימה להרגעת שיעול ולהרפיית השרירים). שמן אתרי תימין אדום (תימוס וולגאריס) – אנטי חיידקי בספקטרום רחב, אנטי ויראלי ומחזק את המערכת החיסונית. הוא גם פעיל כנגד טפילים. שמן אתרי אקליפטוס – טוב נגד שיעול, מכייח, אנטי בקטריאלי ואנטי פטריות. שמן אתרי קרדמון (הל) – מכייח מאוד חזק. אנטי דלקתי ואנטי בקטריאלי. שמן אתרי מנטה – מפחית גודש באף, מרענן, טוב כנגד כאבים ומכייח. שמן אתרי לבנדר – מרגיע, נוגד התכווצויות, משחרר שרירים, אנטיספטי בעיקר למערכת הנשימה והריאות ומשכך כאבים כללי.

התוויה סינרג'י מסטר בלנד:

המרכיבים של התערובת יעילים לטיפול בכל סוגי הדלקות הויראליות והבקטריאליות בדרכי הנשימה, שיעול, התקררויות, שפעת, סינוסיטיס, ברונכיטיס, לדילול הליחה בכדי להקל על שחרורה, לאסטמה, לכאבי שרירים והתכווצויות, ולהרגעת סטרס ועייפות.

100% טבעי, מיוצר\מיובא ע"י  י.ד. שלוס מיוצר לפי הדרישות הקפדניות של הרגולציה הישראלית והבינלאומית GMP ISO  

 

יחידת מידה:  10 cc