לבנדר פרופוליס שלוס – Lavender Propolis

לבנדר פרופוליס שלוס - Lavender Propolis

תמצית זו שמבוססת על סינרגיה בין לבנדר ופרופוליס, מהווה חומר חיטוי ראשון במעלה לפציעה ולכוויה. החומר מטהר את הפצע, ועוזר להגלדתו המהירה. מומלץ להשתמש בכל ערכת עזרה ראשונה, ואפילו לשים לילד בתיק לבית הספר וללמד אותו כיצד לשים טיפה אחת על ברך פצועה בכדי לחטא ולזז החלמה.

מרכיבי לבנדר פרופוליס:

הלבנדר שימש עוד במלחמת העולם הראשונה לטיפול ראשוני בפציעות, וגם במצב של כוויה הוא מאפשר החלמה מהירה וטובה יותר. הפרופוליס הוא חומר שמיוצר ע"י הדבורים כתערובת משרפים ומרכיבים צמחיים, ומשמש את הדבורה לחיטוי הכוורת ומניעת זיהומים ומחלות. השילוב בין שני החומרים מהווה חומר אנטיספטי חזק מאוד, חומר אנטי חיידקי, אנטי ויראלי ואנטי פטרייתי. בנוסף, התערובת מזרזת תהילכי החלמה בגוף של האזור הפגוע.

אופציה להזמנת מרסס לבנדר פרופוליס במתנה:

המוצר נמכר בבקבוק עם טפטפת זכוכית בכדי למנוע תגובה כימית של המוצר עם פלסטיק. ניתן להזמין בנוסף מרסס (ספריי) מפלסטיק לנוחות השימוש, אבל מומלץ להוציא אותו מהבקבוק לאחר השימוש לצורך איכסון ולהחזיר את הטפטפת המקורית. אם ברצונכם לקבל מרסס, אנא ציינו זאת במפורש בהערות ההזמנה. כדאי להיזהר משימוש במרסס באזור הפנים בכדי שלא יתיז לעיניים.

שימושים בתמצית לבנדר פרופוליס:

כוויה, פצע פתוח, לאחר ניתוח, המטומות (שטף דם פנימי), נפיחות לאחר קבלת מכה – מומלץ להשתמש במרסס או למרוח את האזור בעדינות. זיהום לאחר ניתוח – לטפל ולמנוע יש לטפטף ישירות על המקום בכדי לחטא הייטב את המקום ולסגור את הפציעה. ניתן גם להספיג את החומר בפד ולהצמיד לחתך. חניכיים – לאחר ניתוח בחניכיים, עקירה ושתל ניתן לשים טיפה על האצבע או להספיג בפד או צמר גפן, ולהצמיד לאזור הרגיש. טוב בכלל לטיפול בדלקות חניכיים. במקרה של כוויות מהקרנה (טיפול בסרטן), עדיף להשתמש בניאולי פרופוליס במקום, בכדי להימנע מתגובת יתר ללינלול שנמצא בלבנדר.  

100% טבעי, מיוצר\מיובא ע"י  י.ד. שלוס מיוצר לפי הדרישות הקפדניות של הרגולציה הישראלית והבינלאומית GMP ISO  

יחידת מידה:  10 ml