חיזוק המערכת החיסונית – Maryal Immune

חיזוק המערכת החיסונית - Maryal Immune

 "מריאל חיזוק המערכת החיסונית" הינה תערובת ייחודית של צמחים ושמנים אתרים המעולה לשם חיזוק המערכת החיסונית ולתמיכה  במלחמת הגוף בנגיפים ולריענון דרכי הנשימה עם הופעת תסמיני שפעת או התקררות.

התערובת מכילה שילוב מרוכז מאוד של טינקטורות כמו אכיניצאה הידועות ביכולת להמריץ את פעילות המערכת החיסונית. התערובת מכילה גם טינקטורות כמו סמבוק שחור,  הידוע ביעילותו כנוגד מחלות וירליות, טינקטורה של אסטרגלוס הידועה כמועילה לנזלת, ועוד.

בנוסף התערובת מכילה שמנים אתריים של תימוס אדום, ג'ינגר ומליסה שתורמים אף הם ליכולות האנטיספטיות של התערובת וכן לחימום וריענון דרכי הנשימה.

חיזוק המערכת החיסונית – הנחיות שימוש:

  • מומלץ לקחת את התערובת מיד עם הופעת הסימפטומים הראשונים של התקררות או שפעת.
  • יש לקחת את התמצית שלוש פעמים עם הארוחות, כ 15-20 טיפות בחצי כוס מים
  • ילדים ואנשים הנוטלים תרופות מרשם, מומלץ להיוועץ עם רופא לפני השימוש
  • אין מגבלת גיל. התערובת מומלצת לכל בני הבית

חיזוק המערכת החיסונית- מרכיבים:

תמציות צמחים לחיזוק מערכת החיסון

של אכיניצאה (קיפודנית- Echinacea purpurea), סמבוק שחור (Sambucus nigra), ציפורני חתול (Cat's Claw, Uncaria tomentosa ,Una de gato), ג'ינסנג סיבירי (Eleutherococcus  senticosus), מליסה (Melissa officinalis), אסטרגלוס (Astragalus membranaceus) ואכילאה (Achillea).

שמנים אתריים לחיזוק מערכת החיסון

של תימוס אדום (Thyme Red), ג'ינג'ר (Ginger) ומנטה (Peppermint).

כדי לעבור את החורף בשלום כדאי להיכנס אליו עם מערכת חיסונית חזקה שתעזור לנו להיות עמידים נגד מחלות זיהומיות ונגד שינויים קיצוניים במזג האוויר.
לשם כך ניתן להיעזר בצמחים המחזקים ומאזנים את מערכת החיסון. לאנשים רגישים במיוחד, הנדבקים בקלות במחלות זיהומיות מומלץ להתחיל להשתמש בצמחים כאלה כבר בתחילת עונת החורף, או מייד אחרי החגים. למעבר למאמר המלא של ד"ר מינה פארן על צימחי מרפא לניצחון על מחלות חורף- לחצו כאן.

מוצר משלים –  תרסיס חיטוי   ANTISEPTIC PLUS

חיזוק המערכת החיסונית של הגוף הוא חשוב ביותר, אך כדאי לחטא גם את סביבתנו מחיידקים ומוירוסים. לשם כך פיתחנו ספריי ריסוס המיועד בעיקר לחיטוי חללים סגורים כגון משרדים, חדרי שינה (בעיקר אם אחד הישנים בו חולה), גני ילדים, קליניקות, מטוסים ועוד.   את התרסיס ניתן להתיז על הבגדים, על וילונות בחלל החדר או ישירות לתוך הפה. מומלץ לשלב בין המוצר הזה לבין מריאל – חיזוק המערכת החיסונית.

יחידת מידה:  50 ml