אקליפטוס גלובולוס שלוס – Eucalyptus Globulus

אקליפטוס גלובולוס שלוס -  Eucalyptus Globulus

חלק הצמח: עלים אקליפטוס זהו עץ שיש ממנו המון סוגים, כ 2500 זנים שונים של העץ, ויש מספר סוגים שמשמשים לטיפול. אקליפטוס גלובולוס זהו האקליפטוס הרגיל והכי ותיק בשימוש. פירותיו עגולים, והשמן מופק מהעלים. השמן מכיל אקליפטול (סֶנָאוֹל) שמשחרר התכווצויות של הסימפונות. הוא גם עוזר לשחרר הדבקות של המוקוס בסימפונות. זהו שמן המתאים לכל בעיות הנשימה. ישנם יותר מ 200 שמנים אתריים המופקים מסוגים שונים של אקליפטוס. הנפוץ ביותר הוא שמן אקלפיטוס גלובולוס המתאים למבוגרים וילדים מעל גיל 5. הוא מסייע למערכת הנשימה, משחרר התכווצות של הסימפונים, משחרר ליחה, עוזר לשחרר אף סתום כתוצאה מהתקררות , אנטי דלקתי.

אקליפטוס גלובולוס – שימוש:

במצב של בעיות נשימה ניתן לשים 4 טיפות על הכרית לפני השינה או לטפטף כמה טיפות של שמן נקי על הידיים, לשפשף את הידיים ולנשום חזק.

אקליפטוס גלובולוס – שימוש:

השמן יעיל לטיפול באסטמה, כשמטפטפים אותו נקי על דש הבגד. השמן תומך בפעילות הלבלב ( מגביר יצירת אינסולין), בשל כך הוא מסייע לטיפול בסכרת סוג שתיים. מומלץ לטפטף טיפה או שתיים של השמן על כדור פחם שלוש פעמים ביום ( בלקיחה פנימית).

אקליפטוס גלובולוס – שימוש:

במקרה של אלרגיה או אסטמה, וגם במקרה של תגובה לאבקנים ניתן לטפל בהרחה תוך כדי מתן מכות על החזה תוך הפסקת נשימה קצרה, וזאת על מנת להזיז את המוקוס שנמצא בסימפונות.

אקליפטוס גלובולוס – שימוש:

תינוקות עם קשיי נשימה – ניתן לטפטף מספר טיפות של שמן אקליפטוס על קצה המיטה.

אקליפטוס גלובולוס – שימוש:

לטיפול במגע במישהו שסובל מבעיות נשימה – ריכוז 2% משולב של אורן, אקליפטוס, רוזמרין ולבנדר.

אקליפטוס גלובולוס – שימוש:

אדם שסגור, ניתן לעזור לו להיפתח ע"י אקליפטוס במבער שימוש: אלרגיות – שילוב של אקליפטוס וברגמוט הוא אנטי אלרגנט, טוב לחילופי עונות כאשר ריחות ואבקנים גורמים לאלרגיה. שמים את שני השמנים על כפות הידיים, מקרבים לפנים ומריחים.

אקליפטוס גלובולוס – שימוש:

אלרגיה על העור, פריחות וגירודים – אקליפטוס וברגמות 6% בתוך שמן נושא (עדיף קלנדולה) וזה מרגיע. מומלץ לכסות את האזור בבגד טבעי לאחר הטיפול בכדי שהתערובת לא תהפוך באור להיות רעילה. שימוש: מיחושי בטן על רקע עצבים – להסניף ולמרוח מקומית במהילה בשמן בסיס.

100% טבעי, מיוצר\מיובא ע"י  י.ד. שלוס מיוצר לפי הדרישות הקפדניות של הרגולציה הישראלית והבינלאומית GMP ISO 9002 

יחידת מידה:  10 cc